poniedziałek, 14 stycznia 2013

Pomoc dla schroniska - rozdanie!

Mam nadzieję że przyjmiecie moją prośbę ze zrozumieniem - bardzo Was proszę, pomóżcie wesprzeć przytulisko dla psów w Rachowie Starym. Agnes Beauty "odkryła" to miejsce wraz ze swoją siostrą, przeczytajcie TUTAJ. Każda, najdrobniejsza nawet wpłata jest ważna i potrzebna. Chciałabym podziękować jakoś tym z Was, kóre zdecydują się udzielić pomocy schronisku. Wymyśliłam więc rozdanie-loterię. Oczywiście nie mam zamiaru i możliwości sprawdzać czy zgłaszając się do rozdania spełnicie jedyny i główny warunek - pomożecie psiakom z Rachowa Starego. A pomóc możecie poprzez wpłatę na poniższy numer konta:

70 1370 1109 0000 1706 4838 7313
w tytule przelewu "grupa Lublin - schronisko Rachów"


Patronat nad przytuliskiem sprawuje Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! ul. Kopernika 6/8. 00-367 Warszawa Grupa lokalna: Lubelska Grupa Vivy.

Nagrodą w loterii jest mini zestaw kosmetyków: żel Balea z zimowej limitki (migdały i wiśnie :)), masełko TBS o zapachu różowych grejfrutów (50ml.) oraz ampułka z serum kolagenowym Dermo Pharma.


I jeszcze słowo wyjaśnienia - nie mogę dodawać normalnych postów bo nie działa u mnie funkcja dodawania zdjęć!!! Jestem zła, nie wiem jak sobie z tym poradzić, a posty bez zdjęć są do kitu :(. Dlatego nie ma u mnie ostatnio regularnych wpisów. Wybaczcie :(. Dodałam tutaj zdjęcia prosto z telefonu, nie mogę ich nawet "poprzestawiać"!

Do udziału w loterii zgłaszajcie się pod tym postem podając nick i adres e-mail. W loterii mogą wziąć udział WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie.

Pamiętajcie, psiaki z Rachowa na Was liczą!
Buziak,

K.
8 komentarzy:

 1. Super, Super, Super!!!!!Ja tak tylko na początek mam nadzieję, że komentarzy pod tym postem będzie więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzieś czytałam że są jakieś limity na dodawanie zdjęć więc może ten limit Ci się wyczerpał.Nie wiem bo ja na razie normalnie mogę dodawać ale boję się że za chwilę też nie będę mogła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wykupiłam już kolejną "pulę" na zdjęcia i nic, nie pojawia mi się ta "ramka", nie mogę wgrać zdjęć z komputera!!! :(

   Usuń
 3. Poooopieram takie akcje i zawsze wspomagam.
  Obserwuję i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uff, udało mi się dodać zdjęcie ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby nie było że i ja nie pomagam będę pierwsza przelew poszedł:)
  nick: Aga W
  e-mail:aaga3010@gmail.com
  zapraszam do udziału :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aga, zapraszam kolejne zwierzomaniaczki!

   Usuń